KOMENTARZE 

Zespół All Tones - opinie, komentarze.

Państwa oceny pozwolą nam doskonalić ofertę, aby jeszcze lepiej sprostać Państwa oczekiwaniom i surowym wymaganiom rynku muzycznego.10.10.2014   Andrzej Zdrojny

Drogi zespole - gratulacje!!
Nie byliśmy pewni wyboru - trochę martwiła nas mała liczba komentarzy.
Niepotrzebnie - było świetnie.
W imieniu własnym i gości - bardzo dziękujemy!!.

Pilnujcie komentarzy!
Wiele marnych zespołów ugina się pod "autentycznymi" opiniami, a u Was cisza. Jestaście świetnym zespołem,
jeszcze raz dziekujemy i polecamy serdecznie innym!10.01.2014   Wiesław Górski

Super
Bardzo fajna kapela, grają bardzo urozmaicony repertuar: od folku, disco, rock po jazz. Gorąco polecam. Wokalistka super.10.06.2013   Jacek M.

Miłe zaskoczenie!
Oglądając stronę zespołu przed weselem,byłem pełen obaw. Wiek muzyków sugerował że będą grali muzykę taką sobie. Jakież było moje zaskoczenie już po pierwszych dźwiękach i repertuarze. Było jak z płyty.W każdym bloku było wszystko czego oczekiwali goście. Widać było że muzycy grają z wielkim zaangażowaniem. I do samego rana poziom muzyki granej na żywo był nie zmienny -bardzo wysoki. A gdy zagrali po północy "Wish You Were Here " zespołu Pink Floyd to oklaskom nie było końca.Super zespół.
Gorąco Polecam15.03.2013   Jerzy K.

Pełne zaskoczenie.
Bywam na wielu imprezach również weselnych, ale tak jak się wybawiłem na weselu gdzie grał zespół All tones, nie bawiłem się dawno. To że repertuar i brzmienie były rewelacyjne,oprawa konferansjerska i efekty świetlne są już standardem to wiadomo,ale jaką atmosferę zespół zrobił na imprezie to jeszcze w życiu nie widziałem.Światła ,dymy,lasery tylko były dodatkiem do muzyki granej na żywo co obecnie jest rzadkością.Rewelacja.Gitarzysta super,wokalistka zawodowo. Widać było zaangażowanie muzyków w pracę którą wykonują i że chce się im grać. Przerwy były bardzo krótkie i wręcz kuchnia prosiła zespół aby przerwali grę,ponieważ długie bloki uniemożliwiały podanie wielu dań. Częste oklaski oraz głosy proszące o "jeszcze" dla super rozbawionego towarzystwa, jeszcze bardziej nakręcały zespół i tak było do białego rana.Gorąco polecam!!
Jerzy10.12.2012   Marek B.

Moi Drodzy! Jesteście wspaniali!!
Słuchałem ostatnio wiele zespołów grających na weselach , zabawach i imprezach okolicznościowych. Żaden z nich nie zrobił na mnie takiego wrażenia.
Gracie w 100% na żywo. Widziałem, że muzyka to Wasza pasja i życie.
Znakomity gitarzysta, znakomity basista, świetne solówki (również na klarnecie) - czułem się jak na koncercie.
Dawno nie widziałem tylu autentycznie zadowolonych gości.
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!!

Pozdrawiam serdecznie :)Napisz własny komentarz »